Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Kırklareli
Yetkılıservıs Kırklareli'nde Russell Hobbs airfryer: belirtiler ve destek hattı
Kırklareli için Russell Hobbs airfryer: belirtiler, evde deneyebileceğiniz adımlar ve Russell Hobbs destek hattı sayfada yer alır.

Kırklareli Russell Hobbs airfryer: belirtiler
Belirtiyi aynı sözlerle anlatmak, görüşmeyi kısaltır.
- Üst fan hareketsiz
- Dokunmatik ekran ile süre tuşları cevap vermiyor
- Sepet takılı, cihaz başlamıyor
- Hazneden duman ve keskin koku
- Sepet kaplaması kalkıyor
- Çalışınca sigorta iniyor
- Ses normalden yüksek
- Isı yok, yemek çiğ kalıyor
Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık kokunun kaynağı, ısıtıcıya düşen yağdır; bu yüzden aşırı ısı sigortası devreye girmiş olabilir. Kaplaması soyulan sepet ayrıca tedarik edilebilir. Tutar yeni alet etiketine yaklaşırsa yenileme de tartışmaya açılır. Sigortayı atmış alet yeniden prize takılmaz.
Bu sayfanın işi arızanın görünüşünü tanıtmak: belirtiler, olası nedenler, bakım. Aletin gideceği servisi üretici belirler.
Aramadan önce
Gövde açılmadan- Yapışmaz kaplamaya metal maşa değmesin; temizlikte yumuşak sünger yeterlidir.
- Cihaz duvara yaslanmasın; arkadan çıkan sıcak hava dağılmalıdır.
- Hazne soğumadan suya girmesin; rezistans bölmesi ıslatılmasın.
- Pişirme sonrası sepet ile kap ayrıca durulansın; tabanda biriken yağ, sonraki turda duman çıkarır.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Fan motoru
- Dokunmatik panel ve kontrol kartı
- Sepet emniyet anahtarı
- Isıtıcı ve termik sigorta
Kırklareli adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Kırklareli adresi kaydedildikten sonra hat iki yoldan birini sunar: aleti yakın bir noktaya teslim etmek ya da kargoya vermek. Seçimi üretici yapar.
Tüketici hakları
Garanti süresinde onarım masrafı üreticiye düşer. Uyuşmazlıkta Kırklareli tüketici hakem heyetine TÜBİS (e-Devlet) üzerinden başvurulur.
Onarıma değmiyorsa
Tamire değmeyen cihazda çözüm geri kazanımdır; Kırklareli içinde belediye toplama alanları ile satış noktalarındaki kutular bu cihazları alır.
Hazırlık
- Ek parçalar (şarj aleti, hazne, süzgeç) eksiksiz mi
- Uyarı lambası ya da ekrandaki simge: sabit mi, yanıp sönüyor mu
- Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres
- Model ve seri etiketi (çoğunlukla tabanda ya da haznenin içinde)
- Fatura ya da garanti belgesi; satış tarihi garantinin sürüp sürmediğini ortaya koyar
Russell Hobbs: öbür aletler
Her kartta alette en sık görülen üç belirti yer alır.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Ekranda yanıp sönen simge · Pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor · Kahve ılık çıkıyor
-

Russell Hobbs Ütü
Kumaşta pas rengi leke · Kullanım sırasında kendini kesiyor · Ütü açık, taban soğuk
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Hazne takılı, devre açılmıyor · Hız kademesi değişince devir aynı · Hazne tabanından sızıntı
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; Yetkılıservıs'e ait değildir.
Bu aletler Yetkılıservıs'in kapsamı dışında; onarım ve garanti işleri için üreticinin hattı aranır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Kırklareli için öbür sayfalar
Buradaki bağlantılar yer ve alet adına göre dizilir.
-
- Kırklareli: airfryerbütün markalar
- Russell Hobbs airfryerTürkiye geneli
- Kırklarelibeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Kırklareli ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Kırklareli'nde Russell Hobbs airfryer için Yetkılıservıs'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler Yetkılıservıs'in kapsamı dışındadır.
Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Kırklareli adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Üreticiyi aramadan önce elde neler bulunmalı?
Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve arızanın başladığı gün.
Bu üç bilgi eldeyse konuşma kısa geçer.
Kırklareli adresi bildirildiğinde üretici tarafında süreç nasıl ilerler?
Hat önce modeli, sonra Kırklareli adresini öğrenir; sonra aletin Kırklareli içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs airfryer hangi arızalarla sık karşılaşılır?
Sık görülenler: sepet takılı, cihaz başlamıyor; hazneden duman ve keskin koku; sepet kaplaması kalkıyor; çalışınca sigorta iniyor.
Bir kısmı düzenli temizlikle geçer; kontrollerden sonra süren arıza için üreticinin servisine başvurulur.
Onarım tutarını kimden ve hangi aşamada duyarsınız?
Rakamı üretici servisi, cihazı inceledikten sonra çıkarır.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre bittiyse inceleme sonrası bir tutar gelir; bu tutar yeni cihazın etiket bedeli ile kıyaslanabilir.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Onarımı üstlenen servis, kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.
Yeni üründe yasal süre, faturadaki tarihten itibaren işlemeye başlar.