İçeriğe geç

Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Karabük

Yetkılıservıs Karabük'te Russell Hobbs airfryer: belirtiler ve destek hattı

Russell Hobbs airfryer garanti süresindeyse gövdesi açtırılmaz; Karabük için gidilecek merkezi Russell Hobbs hattı bildirir.

Airfryer

Karabük Russell Hobbs airfryer: belirtiler

Belirtiyi aynı sözlerle anlatmak, görüşmeyi kısaltır.

  • Hazneden duman ve keskin koku
  • Sepet kaplaması kalkıyor
  • Çalışınca sigorta iniyor
  • Ses normalden yüksek
  • Isı yok, yemek çiğ kalıyor
  • Üst fan hareketsiz
  • Dokunmatik ekran ile süre tuşları cevap vermiyor
  • Sepet takılı, cihaz başlamıyor

Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık kokunun kaynağı, ısıtıcıya düşen yağdır; bu yüzden aşırı ısı sigortası devreye girmiş olabilir. Kaplaması soyulan sepet ayrıca tedarik edilebilir. Tutar yeni alet etiketine yaklaşırsa yenileme de tartışmaya açılır. Sigortayı atmış alet yeniden prize takılmaz.

Bu sayfanın işi arızanın görünüşünü tanıtmak: belirtiler, olası nedenler, bakım. Aletin gideceği servisi üretici belirler.

Aramadan önce

Gövde açılmadan
  • Yapışmaz kaplamaya metal maşa değmesin; temizlikte yumuşak sünger yeterlidir.
  • Cihaz duvara yaslanmasın; arkadan çıkan sıcak hava dağılmalıdır.
  • Hazne soğumadan suya girmesin; rezistans bölmesi ıslatılmasın.
  • Pişirme sonrası sepet ile kap ayrıca durulansın; tabanda biriken yağ, sonraki turda duman çıkarır.

Üretici servisinin baktığı noktalar

Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.

  • Sepet emniyet anahtarı
  • Isıtıcı ve termik sigorta
  • Fan motoru
  • Dokunmatik panel ve kontrol kartı

Karabük adresinden üreticiye

Aramadan önce hazır olması gerekenler.

Hat ilk olarak model bilgisini, akabinde adresinizi ister; Karabük için aleti elden mi teslim edeceksiniz, kargo mu, bu iki veriyle netleşir.

Tüketici hakları

Yasal garanti, faturadaki teslim tarihinden itibaren geçerlidir. Tamir, kanunda öngörülen azami süreyi aşarsa yeni ürünle değiştirme ya da bedel geri ödemesi istenebilir.

Onarıma değmiyorsa

Akülü süpürge ile robotun pili çöpe karıştırılmaz; Karabük içinde atık pil kutularına bırakılır.

Hazırlık

  • Sorunun ilk görüldüğü gün ile hangi işlemde çıktığı
  • Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
  • Ek parçalar (şarj aleti, hazne, süzgeç) eksiksiz mi
  • Uyarı lambası ya da ekrandaki simge: sabit mi, yanıp sönüyor mu
  • Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres

Russell Hobbs resmi hattı

Numara üreticinindir; Yetkılıservıs'e ait değildir.

Bu aletler Yetkılıservıs'in kapsamı dışında; onarım ve garanti işleri için üreticinin hattı aranır.

Marka
Russell Hobbs

Karabük için öbür sayfalar

Buradaki bağlantılar yer ve alet adına göre dizilir.

Sık sorulanlar

Soruya basınca cevap açılır.

Karabük'te Russell Hobbs airfryer için Yetkılıservıs'e talep açılır mı?

Hayır; küçük aletler Yetkılıservıs'in kapsamı dışındadır.

Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Karabük adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.

Russell Hobbs airfryer garantisi dolduysa yol ne?

Yol aynıdır: önce üreticinin hattı aranır; tutar alet incelendikten sonra söylenir.

Tutar yeni cihazın bedeline yaklaşırsa, değiştirmek de seçenek olur.

Karabük adresi bildirildiğinde üretici tarafında süreç nasıl ilerler?

Hat önce modeli, sonra Karabük adresini öğrenir; sonra aletin Karabük içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.

Seçimi üretici yapar.

Russell Hobbs airfryer hangi arızalarla sık karşılaşılır?

Sık görülenler: sepet takılı, cihaz başlamıyor; hazneden duman ve keskin koku; sepet kaplaması kalkıyor; çalışınca sigorta iniyor.

Bir kısmı düzenli temizlikle geçer; kontrollerden sonra süren arıza için üreticinin servisine başvurulur.

Onarım tutarını kimden ve hangi aşamada duyarsınız?

Rakamı üretici servisi, cihazı inceledikten sonra çıkarır.

Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre bittiyse inceleme sonrası bir tutar gelir; bu tutar yeni cihazın etiket bedeli ile kıyaslanabilir.

Onarılan aletin garantisini kim verir?

Onarımı üstlenen servis, kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.

Yeni üründe yasal süre, faturadaki tarihten itibaren işlemeye başlar.